Melissu Arıtma CihazlarıAşağıda listede Odamıza kayıtlı, Mesleği ile ilgili Ustalık Belgesi veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip SU ARITMA SİSTEMLERİ tamir ve bakımını yapan üyelerimiz listelenmiştir. 19 ARALIK 2018 ÞOK MARKET KAMPANYALARI devamýnda ise Ev Tekstili ve Giyim Ürünleri Bu haftanýn en fazla yer alan kampanyalarý diyebiliriz.Ýþte Termo taban 40-44 numara aralýðýnda Erkek Spor Bot 45 TL. Gezer Erkek-Kadýn ve Çocuk Terlik çeþitleri 15,95 TL. Kadýn-Çocuk Termal Çorap 9,99 TL. deðiþik beden seçenekleri ile Chantele Desenli Erkek Boxer 10 TL. Desenli Kadýn 2'li Slip 10 TL. Çýtçýtlý Kadýn Body 10 TL. Þok Aktüel 19 Aralýk Çarþamba Ýndirimli ürünleri devamýnda ise; Çift Kiþilik Baskýlý Yorgan 59,90 TL. Tek Kiþilik Baskýlý Yorgan 49,90 TL. %100 Pamuk Yastýk Kýlýfý 2'li 10 TL.

Kuruluşundan bu yana gecen zamanda atlantik su arıtma her gecen gün genişleyen ürün yelpazesiyle evsel su arıtma endüstriyel su arıtma pompa hidrafor havuz ekipmanları sauna malzemeleri ürün tedarigi , projelendirme hizmetleri teknik servis destegi ile su arıtma sekteründe hizmet vermektedir.

Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık kıyafet, dernek vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler ile biyometrik ve genetik veriler özel nitelikli verilerdir.

Bu web sitesinin içeriğine su arıtma ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Eczacıbaşı Yapı Grubu Şirketleri'ne aittir. Hatalı yada güncel olmayan bilgi görmeniz halinde lütfen iletişim linkimizi kullanarak bizi bilgilendiriniz. Eczacıbaşı Topluluğu Kuruluşları, işlediği kişisel verilerin doğru ve güncel olmasını sağlar.

İSTENİLEN STANDARTLARA UYMAYI AMAÇ EDİNMEK, KONUSUNDA LİDER OLABİLMEK İÇİN FİYAT VE REKABET ORTAMINDA KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN , SÜREKLİ GELİŞME VE İYİLEŞMEYİ SAĞLAMAK İLKE OLARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HER ŞEYDEN ÜSTÜN TUTMAK MEVCUT YASAL ŞARTLARA UYMAYI PRENSİP EDİNMEK SÜREKLİ TEMEL POLİTİKAMIZDIR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Melissu Arıtma Cihazları”

Leave a Reply

Gravatar